Damjanich János Általános Iskola tornaterme

Fradi kupa eredmények

Fradi Kupa: Verseny az Elek Gyula Sportcsarnokban

2017.02.26.

Grassalkovich SE - AKRO SHOW

Közeledik a következő nagy esemény a Grasis család életében! Grassalkovich SE – ACRO SHOW a Hungary’s Got Talen szereplőivel! 03. 11. szombat 17:00

2016.10.20.

Hungary’s got Talent

A Grassalkovich SE versenyzői is részesei voltak az Acro Maniacs produkciónak, mellyel az akrobatikus tornát reklámozta a szakág öt egyesülete.

2016.06.08.

BASE Kupa 2016

A Grassalkovich SE május 14-én folytatta menetelését a hazai akrobatika egén, nem is akármilyen teljesítménnyel. A BASE Kupát Budapesten rendezték szombaton, melyre a klubunk szinte valamennyi egységével nevezett és indult is.

2016.06.08.

Puente Kupa 2016

VIII. Puente Kupa

A Grassalkovich SE április 9-én kezdte meg a 2015-ös versenyidényt. Elvárásaink nem voltak, mivel egységeink közül csak egy volt, aki ebben a felállásban és korcsoportban versenyzett tavaly is. De a megmérettetésen indult egységeink fele még soha nem indult versenyen. Ehhez képest kiemelkedő teljesítményt nyújtottak...

2015.11.22.

Élő showban az Acro Maniacs!

Grasi SE az RTL Klub tehetségkutató műsorában

Élő showban az Acro Maniacs! Szombaton este végre fény derült arra, hogy melyik 30 produkció kerül a Hungary’s Got Talent tehetségkutató műsor élő showjába. Középdöntőbe jutott az Acro Maniacs nevű formáció, melyben a Grassalkovich SE-nek – gödöllői klubként – hat akrobatikus tornásza is szerepel.

2015.11.17.

XII. Grassalkovich Kupa

Akrobatikus torna - Fényes Grassalkovich SE sikerek

2015. november 14-én rendezte a Grassalkovich SE Gödöllőn a Damjanich János Általános Iskola tornatermében a XII. Grassalkovich Kupát. Az egyesület öt egységgel indult a versenyen.

2015.10.05.

Európa bajnokságon Németországban, Riesa

Sikeres szereplés az Európa bajnokságon Németországban, Riesa városában

A Grassalkovich SE versenyzői 2015. szeptember 22-28 között Németországban vettek részt a sportág ez évi legnagyobb megmérettetésén, az Európa-bajnokságon. A helyszín egy sportos város volt Drezda és Lipcse között, név szerint Riesa. Sportolóink felkészülése jól sikerült és a cél a középmezőnyhöz való felzárkózás volt.